Tag Archives: witaminy

witaminy

Przeziębienie

Przeziębienie – jak go uniknąć?

Mimo naszych starań, by się dobrze odżywiać, częstej aktywności fizycznej, dbania o siebie, prawidłowej diety, w życiu każdego z nas zdarzają się okresy obniżonej odporności. Często ma to miejsce zwłaszcza jesienią i zimą, a także wczesną wiosną – od października począwszy, aż na marcu i kwietniu skończywszy. Jest to związane nie tylko z gorszą pogodą, ale również z towarzyszącym nam wtedy osłabieniem, a nawet gorszym nastrojem.

Continue reading “Przeziębienie – jak go uniknąć?” »

ciąża

Ciąża – zadbaj o siebie w tym szczególnym okresie

Bywają czasem w naszym życiu momenty, kiedy czujemy się nieco gorzej niż powinniśmy. To zazwyczaj znak od organizmu, że coś się dzieje nie tak. Że nieco się zaniedbaliśmy. Że powinniśmy więcej uwagi poświęcić swojemu zdrowiu, samopoczuciu, a zamiast tego mniej obowiązkom i gonitwie za środkami finansowymi, za karierą. Bywają też takie, gdy powinniśmy zadbać o swoje zdrowie w szczególny sposób. Należy do nich na przykład okres ciąży i czas bezpośrednio ją poprzedzający. Wówczas prenalen magnez może okazać się wręcz niezbędny.

Continue reading “Ciąża – zadbaj o siebie w tym szczególnym okresie” »

Mydło z beta karotenem

Suplementy są bardzo przydatnymi środkami

Suplementy są bardzo przydatnymi lekami, chociaż nie powinno stosować się ich zamiast witamin pobieranych z pożywienia. Mogą jednak bardzo dobrze wspierać organizm w jego codziennych funkcjach oraz jego zdrowy, wygląd. Lekarstwa tego rodzaju z powodzeniem można zakupić w aptece internetowej, bez recepty, co jest ich wielką zaletą i skłania do kupowania nawet osoby, które zazwyczaj ograniczają łykanie tabletek. Jednym z ciekawszych i pomocnych specyfików jest Beta karoten complex, który można zakupić albo przez Internet, albo w aptece stacjonarnej.

Continue reading “Suplementy są bardzo przydatnymi środkami” »

witaminy

Apteki internetowe są obecnie bardzo popularne

Oferują bardzo korzystne ceny, promocje, wyprzedaże specyfików, których trwałość jest długa i które można kupować na zapas. Dotyczy to przede wszystkim leków bez recepty, ponieważ te, które wymagają zalecenia od lekarza lepiej kupować w stacjonarnych sklepach. Można wówczas dowiedzieć się więcej o właściwościach leku od obecnego w sklepie farmaceuty. Jednak istnieje duża grupa specyfików, które można zażywać bez recepty oraz szczególnych wskazań. Wystarczy po zakupie zapoznać się z ulotką dotyczącą produktu.

Continue reading “Apteki internetowe są obecnie bardzo popularne” »