termometr

Warto zainteresować się beurer jft 60

Coraz częściej w aptekach można znaleźć nie tylko leki, ale i inne elementy niezbędne do uzupełnienia domowej apteczki oraz produkty, które w każdym domu powinny się znaleźć, przez wzgląd na bezpieczeństwo domowników. W różnorodności produktów, innych niż lekarstwa, przodują przede wszystkim apteki internetowe. Ze względu na to, że muszą się one ograniczać do leków wydawanych bez recepty ich asortyment musi zawierać dodatkowe elementy. Jednym z nich jest termometr elektroniczny Beurer jft 60.

Termometr

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Jeszcze przed odejściem do lamusa termometrów rtęciowych, nieśmiało w aptekach i domach pojawiały się elektroniczne termometry. Okazywały się często wygodniejsze od tradycyjnych urządzeń oraz bezpieczniejsze dla człowieka i otoczenia. Dodatkowo w razie uszkodzenia nie pękały i nie rozpryskiwały rtęci na drobne kuleczki. Odkąd termometry rtęciowe stały się przeszłością zaczęto udoskonalać termometry elektroniczne.

W aptekach internetowych, jak i stacjonarnych można znaleźć liczne modele tego rodzaju sprzętów, które różnią się od siebie wyglądem, a przede wszystkim ceną. Jednak chcąc mieć termometr na lata, warto zainwestować w niego trochę więcej i zakupić Beurer jft 60. Dzięki niemu ma się gwarancję nie tylko jakości, ale i wygody. Najważniejszą zaletą tego termometru jest połączenie trzech funkcji w jednym urządzeniu.

Autor: Geratherm®

Nie tylko mierzy on temperaturę ciała, może znacznie więcej. W skład jego możliwości wchodzi mierzenie temperatury ciała, mierzenie temperatury otoczenia oraz mierzenie temperatury powierzchni, co jest przydatne przy sprawdzaniu temperatury butelek z mlekiem dla dziecka. Posiadanie Beurer jft 60 kończy erę długiego oczekiwania na podanie temperatury, ponieważ dzięki wbudowanej podczerwieni jest ona podawana w ciągu sekundy.

Dodatkowo nie trzeba wkładać go pod pachę ani do ust, wystarczy przyłożyć go do skroni i gotowe. Od razu wiadomo jaki jest stan chorego. Ułatwieniem jest również podkreślanie temperatury ciała poprzez kolory od zielonego, który oznacza normalną do czerwonej, gdy gorączka przekracza 37,5 st. Celsjusza. Wszystko to pokazywane jest na dużym wyświetlaczu, który nie będzie stanowił problemu dla nikogo, nawet przy posiadaniu wady wzroku.

Dodatkowymi zaletami Beurer jft 60 jest brak nie tylko rtęci, ale i szkła w budowie. Jest dokładny w pomiarze, niewielki i wyposażony w etui do przechowywania, dzięki temu jest zabezpieczony przed zniszczeniem. Ze względu na wszystkie zalety termometru trzeba zdawać sobie sprawę, że nie kosztuje on kilku złotych i decydując się na niego trzeba wydać od 120 do 150 złotych.