Tag Archives: skóra

skóra

jesień

Cera atopowa – jak ją pielęgnować zimą i jesienią?

Atopowe zapalenie skóry to choroba dziedziczna, której objawy nasilają się szczególnie jesienią i zimą. Na jej przebieg wpływają również takie czynniki, jak zanieczyszczenie środowiska, uczulenia pokarmowe oraz stres. W jaki sposób należy ją pielęgnować?

Continue reading “Cera atopowa – jak ją pielęgnować zimą i jesienią?” »

trądzik u dorosłych

Pielęgnacja skóry ze skłonnością do trądziku

Chociaż trądzik kojarzony jest często jako problem dotykający głównie nastolatków, również dorośli się z nim borykają. Niezależnie od wieku, warto udać się do dermatologa, który pomoże się go pozbyć. Oczywiście niezbędna jest też właściwa pielęgnacja.

Continue reading “Pielęgnacja skóry ze skłonnością do trądziku” »

twarz

Unibasis – Twój sposób na piękną skórę

Problemy ze skórą są w naszych czasach niestety całkiem powszechne. Sporo osób ma takie albo inne. Jedni cierpią na trądzik, inni na przesuszanie się, a jeszcze inni na poważniejsze dolegliwości typu atopowe zapalenie skóry. Co więcej, tego typu kłopotów możemy nabawić się w każdym wieku. To że jako dziecko czy nastolatek mieliśmy piękną i gładką cerę oraz ogólnie skórę na całym ciele nie oznacza, że tak już pozostanie. Kłopoty przychodzą do nas w różnych momentach naszego życia.

Continue reading “Unibasis – Twój sposób na piękną skórę” »

skóra

Unibasis max – ulga dla chorej skóry

Chyba każdy z nas marzy o pięknej i zdrowej skórze. Jest to jeden z wyznaczników atrakcyjności, świadczy też o tym, że nasz organizm prawidłowo funkcjonuje i nic mu nie dolega. Nie każdy jednak został obdarzony piękną, gładką i nawilżoną cerą oraz ogólnie – skórą całego ciała. Niektórzy muszą zmagać się z rozmaitymi dolegliwościami. Często pojawiają się one już w dzieciństwie. Bardzo dotkliwą chorobą jest na przykład atopowe zapalenie skóry, które nie tylko przysparza cierpienia, ale powoduje również, że nasza skóra wygląda w mało estetyczny sposób.

Continue reading “Unibasis max – ulga dla chorej skóry” »

Trądzik, choroby skóry

Freedom ultra – ratunek dla skóry

Zarówno apteki stacjonarne, jak i internetowe rozwijają się obecnie bardzo dobrze. Wynika to z szerokiego zapotrzebowania na różnorodne produkty lecznicze. Dotyczy to zarówno poważniejszych leków, jak i środków pielęgnacyjnych oraz higienicznych. Ze względu na to, ze apteki online sprzedają produkty bez recepty gama ich produktów obejmuje wiele rzeczy, które nie są typowymi lekami w tabletkach, lecz środkami pielęgnacyjnymi o działaniu leczniczym. Jest ich w aptekach internetowych znacznie więcej, niż w aptekach osiedlowych.

Continue reading “Freedom ultra – ratunek dla skóry” »

Poprawiamy urodę po ciąży

Aleopanten dodatkowo regeneruje naskórek

Apteki internetowe oferują bardzo dużą ilość środków zarówno leczniczych, jak i wpływających pozytywnie na wygląd człowieka. Zazwyczaj są to środki niedostępne w sklepach kosmetycznych, ponieważ ich działanie ma na celu leczenie, a nie tylko poprawianie urody. Dodatkowo w aptekach online są one bardzo często tańsze, niż w stacjonarnych, nawet doliczając koszty przesyłki – o ile takie są. Wiele aptek oferuje darmową dostawę, zwłaszcza jeżeli posiada swoje placówki stacjonarne. Wystarczy przyjść i odebrać.

Continue reading “Aleopanten dodatkowo regeneruje naskórek” »