dziecko

Leki bez recepty w aptece internetowej

Odkąd pojawił się Internet i sklepy internetowe nastała nowa epoka również dla aptek. Nie trzeba już koniecznie stać w kolejce w osiedlowej aptece lub szukać w pobliżu takiej, która oferuje najniższe ceny. Można z powodzeniem korzystać z aptek internetowych. Dotyczy to przede wszystkim leków bez recepty oraz ziół. Zachęcają one przede wszystkim korzystnymi cenami, które bywają zdecydowanie niższe niż w aptekach stacjonarnych.

Woda źródlana Mama i ja
Autor: Mama i ja
Źródło: Mama i ja

Przy regularnym używaniu pewnych specyfików jest to korzyść dla portfela. Dodatkową zaletą jest dostawa leków. Mogą one być wysłane bezpośrednio do domu zamawiającego albo do najbliższej apteki stacjonarnej, która prowadzi sklep w sieci internetowej. Telefonicznie lub mailem otrzymuje się zawiadomienie o dostawie i można odebrać.

Szczególnie dużym powodzeniem wśród leków kupowanych w aptekach internetowych cieszą się preparaty dla dzieci, zwłaszcza dla niemowlaków oraz maluchów do poniżej pięciu lat. Jednym z nich jest 4lacti baby. Jest to środek probiotyczny, który polecany jest dla dzieci, które ukończyły już pierwszy miesiąc życia. Ze względu na możliwość stosowania go tak szybko, jest uznawany za bardzo bezpieczny.

dziecko
Autor: Travis Swan
Źródło: http://www.flickr.com

Wynika to z odpowiedniego składu, ponieważ w 4lacti baby wchodzi aż 5 miliardów żywych kultur bakterii, które podawane są w formie zawiesiny stosowanej doustnie. Dzięki tej konsystencji środek jest łatwy do podania dla dzieci, których naturalnym odruchem jest ssanie podawanego im pokarmu.

Zaletą jest możliwość podawania go również dzieciom w późniejszym wieku, a nawet dorosłym. Trzeba jedynie pamiętać o środkach bezpieczeństwa i nie podawać więcej 4lacti baby, niż jest to podane na ulotce. Dla dzieci, do dwunastego roku życia odpowiednią porcją jest 5 kropli dziennie, dla osób powyżej tego wieku oraz dla dorosłych aż 10 kropli. Specyfik ten jest traktowany zarówno jako lek, jak i jako środek spożywczy. Ma za zadanie zmniejszać czas i uciążliwość biegunki. Jednocześnie, dzięki kulturom bakterii, poprawia florę bakteryjną układu pokarmowego i system immunologiczny, z którym niemowlęta mają na początku życia duży problem.

Nie jest on jeszcze do końca rozwinięty i odporny, więc potrzebuje pomocy z zewnątrz. Możliwy do zakupienia w aptece internetowej środek pozwala na wsparcie całego ciała, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa dziecka. Środek jest możliwy do otrzymania zarówno w aptekach stacjonarnych, jak i internetowych. Ze względów ekonomicznych lepiej zdecydować się na zakup przez Internet, ponieważ można z powodzeniem znaleźć lepszą cenę.