Trądzik, choroby skóry

Freedom ultra – ratunek dla skóry

Zarówno apteki stacjonarne, jak i internetowe rozwijają się obecnie bardzo dobrze. Wynika to z szerokiego zapotrzebowania na różnorodne produkty lecznicze. Dotyczy to zarówno poważniejszych leków, jak i środków pielęgnacyjnych oraz higienicznych. Ze względu na to, ze apteki online sprzedają produkty bez recepty gama ich produktów obejmuje wiele rzeczy, które nie są typowymi lekami w tabletkach, lecz środkami pielęgnacyjnymi o działaniu leczniczym. Jest ich w aptekach internetowych znacznie więcej, niż w aptekach osiedlowych.

Blizny, cera

Autor: fotolia.com
Źródło: fotolia.com

Jednym ze środków wartych polecenia jest Freederm ultra. Jest to szampon przeznaczony do pielęgnacji skóry głowy u osób, które mają problem z przetłuszczającymi się włosami, bądź z łupieżem. Ze względu na swoje działanie szampon może w znaczący sposób przyczynić się do rozwiązania problemu. Sprzedawany jest w korzystnej cenie od 25 do 32 złotych za opakowanie o dużej pojemności, 150 ml. Freederm Ultra jest bardzo łagodnym środkiem myjącym, który nie podrażnia skóry. Bardzo często osoby zmagające się z łupieżem mają na skórze głowy drobne ranki, które powodują, że zwykły szampon przysparza podczas mycia nieprzyjemnych doznań.

W przypadku korzystania ze środka z apteki nie trzeba się tego obawiać. Jeśli nawet istnieją jakieś rany są one łagodzone i mycie włosów przynosi ulgę. Dodatkowo Freederm Ultra sprawia, że skóra wraca stopniowo do odpowiedniego stanu. Nie jest ani za sucha, ani za tłusta, co jest powodem przetłuszczania się włosów. Stopniowo wyrównywane jest jej pH i widać to wyraźnie po zmianie wyglądu włosów. Szampon można z powodzeniem łączyć z innymi środkami pielęgnacyjnymi do włosów, ponieważ nie zawiera on żadnych szkodliwych substancji i barwników.

Dodatkowo jest hipoalergiczny, więc nadaje się nawet dla osób, które są bardzo wrażliwe na rożnego rodzaju substancje zawarte w kosmetykach pielęgnacyjnych. Freederm Ultra wystarczy używać zgodnie ze wskazaniami na opakowaniu. Oznacza to naniesienie niewielkiej ilości szamponu na wilgotne włosy i spienienie. Konieczne jest delikatne wmasowanie kosmetyku w skórę głowy. Pianę pozostawia się na 5 minut, po czym spłukuje.

W Nowy Rok z piękną cerą

Autor: Lichtena
Źródło: Lichtena

Można go stosować co 3 dni, ponieważ codzienne stosowanie mogłoby zaburzyć pracę skóry. Dodatkową zaletą Freederm Ultra jest zmiękczanie włosów oraz przywracanie im blasku. Dzięki szamponowi wyglądają na świeże i puszyste przez cały dzień, co znacząco wpływa na samopoczucie użytkownika, który może cieszyć się dobrym wyglądem przez cały czas. Po 2 tygodniach stosowania warto zrobić tygodniową przerwę.