Tag Archives: choroby

choroby

lekarz

Nowe sposoby na leczenie przeziębień

Jak wiadomo, dziecięce przeziębienie potrafi być uciążliwe nie tylko dla malucha, ale i dla jego rodziców lub opiekunów. Co więcej, niedoleczone choroby dziecięce mogą doprowadzić do groźnych konsekwencji nie tylko dla zdrowia dziecka, ale także dla życia. W związku z tym, że dość trudno podawać małym pacjentom leki w domu, producenci farmaceutyków ścigają się między sobą w tym, jak stworzyć najdoskonalszy lek skutecznie pomagający dziecku w przeziębieniu.

Continue reading “Nowe sposoby na leczenie przeziębień” »

fiolka z lekami

Powszechnie stosowany lek

Każdy człowiek posiada co najmniej kilka preparatów farmaceutycznych, do których jest przyzwyczajony, przede wszystkim ze względu na przyniesienie oczekiwanych efektów po jego zażyciu. Nie da się ukryć, że współcześni ludzie muszą radzić sobie z niezliczonymi dolegliwościami spowodowanymi nieskończonymi jednostkami chorobowymi. Nasz świat nieustannie się rozwija, rozwijając przemysł, branżę produkcyjną, transport czy nowoczesne technologie. To wszystko przynosi niezliczone korzyści całej społeczności, jednak posiada również wady.

Continue reading “Powszechnie stosowany lek” »

Zioła w ogrodzie

Co zawierają w sobie zioła lecznicze?

Do apteki niekoniecznie trzeba przychodzić z receptą. W obecnych czasach nawet nie trzeba się w niej zjawiać, tylko korzystać z usług aptek internetowych, które oferują ciekawe promocje oraz bardzo niskie ceny, w porównaniu ze swoimi stacjonarnymi odpowiednikami. Apteki internetowe oferują leki bez recepty, lecz nie tylko leki. Można w nich znaleźć kosmetyki, maści na stłuczenia, suplementy diety oraz suplementy poprawiające urodę, stan włosów, paznokci i skóry, a także – zioła.

Continue reading “Co zawierają w sobie zioła lecznicze?” »

szkolenie medyczne

Artelac – do pracy przy komputerze

Do apteki nie przychodzi się jedynie z receptą w ręku, w czasie choroby, która zmusza do zaszycia się pod kołdrą i nie wychodzenia z domu przez dwa tygodnie. Zdarza się, że potrzebne są leki łagodniejsze, które wydawane są bez recepty i nie są związane z poważnymi schorzeniami. Mają jedynie wspomóc ciało w krótkotrwałych problemach albo niedoborach. Takie leki wydawane są bez recepty, dlatego poza apteką stacjonarną można zakupić je również w aptece internetowej.

Continue reading “Artelac – do pracy przy komputerze” »