Tag Archives: ceny

ceny

Zioła w ogrodzie

Co zawierają w sobie zioła lecznicze?

Do apteki niekoniecznie trzeba przychodzić z receptą. W obecnych czasach nawet nie trzeba się w niej zjawiać, tylko korzystać z usług aptek internetowych, które oferują ciekawe promocje oraz bardzo niskie ceny, w porównaniu ze swoimi stacjonarnymi odpowiednikami. Apteki internetowe oferują leki bez recepty, lecz nie tylko leki. Można w nich znaleźć kosmetyki, maści na stłuczenia, suplementy diety oraz suplementy poprawiające urodę, stan włosów, paznokci i skóry, a także – zioła.

Continue reading “Co zawierają w sobie zioła lecznicze?” »

witaminy

Apteki internetowe są obecnie bardzo popularne

Oferują bardzo korzystne ceny, promocje, wyprzedaże specyfików, których trwałość jest długa i które można kupować na zapas. Dotyczy to przede wszystkim leków bez recepty, ponieważ te, które wymagają zalecenia od lekarza lepiej kupować w stacjonarnych sklepach. Można wówczas dowiedzieć się więcej o właściwościach leku od obecnego w sklepie farmaceuty. Jednak istnieje duża grupa specyfików, które można zażywać bez recepty oraz szczególnych wskazań. Wystarczy po zakupie zapoznać się z ulotką dotyczącą produktu.

Continue reading “Apteki internetowe są obecnie bardzo popularne” »

szkolenie medyczne

Artelac – do pracy przy komputerze

Do apteki nie przychodzi się jedynie z receptą w ręku, w czasie choroby, która zmusza do zaszycia się pod kołdrą i nie wychodzenia z domu przez dwa tygodnie. Zdarza się, że potrzebne są leki łagodniejsze, które wydawane są bez recepty i nie są związane z poważnymi schorzeniami. Mają jedynie wspomóc ciało w krótkotrwałych problemach albo niedoborach. Takie leki wydawane są bez recepty, dlatego poza apteką stacjonarną można zakupić je również w aptece internetowej.

Continue reading “Artelac – do pracy przy komputerze” »